25.09.2023 SAAT: 09:00 Tarihli %50 Randıman Kabuklu Fındık Fiyatı    
 Brüt :97.050 TL/KG       Net :95.00 TL/KG
.

FINDIK

Çiftçilerimizle verimli bir iş birliği ve dayanışma içinde, Dünya'nın en iyi fındıkları Özgenç'te...

Bu naddide ürünü, aromasını ve özelliklerini koruyacak şekilde özenle toplayıp, modern teknolojiye sahip tesislerimizde depolayarak yüksek kalitede ürün hazırlıyoruz.

Türkiye, Dünya çapında fındık üretiminin en yüksek olduğu ülkedir ve dünya piyasalarına her zaman yeterli miktarda ve yüksek kaliteli fındık sunmaktadır. Özgenç Tarım, fındık ticaretindeki gelişmelerini yakından takip eden ve üretim sistemlerine yansıtan bir firma olarak, değişen müşteri isteklerine cevap veren, müşteri odaklı bir üretim ve satış politikası ile çalışır.

Özgenç Tarım, kabuklu fındığı, tarladaki çiftçiden ambalajlayarak alır. " Çiftçi Mutlu, Biz Mutlu " politikası ile hemen o anda çiftçinin hakkını verir, çiftçiye değer verir. Tüm mamülleri bünyemizdeki araçlar ile depolarımıza sevk ederiz. Tesislerimizde üretilen tüm kabuklu fındık mamulleri, müşterilerimizle karşılıklı görüşmeler sonucunda, müşterilerimizin kendilerine has ihtiyaçlarına ve ürün spesifikasyonlarına uygun olacak şekilde, özenle üretilmektedir.

Özgenç Tarım, kabuklu fındığı Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük gıda markalara ve dağıtıcılarına tedarik eder. İç ve dış pazarda çikolata, pasta, şekerleme, dondurma ve bisküvi sektörlerinin lider markaları ile çalışmaktadır.