25.09.2023 SAAT: 09:00 Tarihli %50 Randıman Kabuklu Fındık Fiyatı    
 Brüt :97.050 TL/KG       Net :95.00 TL/KG
.

HAKKIMIZDA

1987 yılında Hüseyin Genç’in kurduğu Genç Petrol Akaryakıt İstasyonu ile ticari faaliyetlerine başlayan, 1994 yılında Sakarya'nın Ferizli ilçesinde küçük bir dükkânda Genç Ticaret olarak temelleri atılan Özgenç Tarım, 2008 yılında kurulmuş ve o günden bu yana "iyileştirme" yolculuğunu kararlılık ve azimle sürdürmüştür. Kurulduğundan bu yana edindiği tecrübelerle, kalitesini müşteri memnuniyeti ilkesiyle özdeşleştirmiş olan Özgenç Tarım, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, kalite ve kapasitesini genişleterek, bugün Sakarya'da 5 adet üretim tesisi ile faaliyetlerine devam etmekte ve tüm Türkiye'de aranılan marka olma yolunda geleceğe emin adımlarla ilerlemeyi sürdürmektedir.

Köklü deneyimini iddialı vizyonuyla birleştiren Özgenç Tarım, sürdürülebilir büyüme stratejilerini benimsemiş bir marka olarak, bireye ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla tüm iş ortaklarına değer katmayı, yaşamı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerle geleceğe yön vermeyi ve yarattığı zenginliği paylaşmayı ana hedefleri olarak benimsemiştir. Sektörel pazarda marka bilinirliği ve pazar payı istikrarlı bir şekilde artan Özgenç Tarım, faaliyet alanlarında Türkiye'nin ilk üçü içinde yer almayı hedeflemektedir.

"İşimizin odağı insan olduğu için bizlere çok büyük sorumluluk düşüyor. Bu bilinçle faaliyetlerimizi sürdürürken, kendimizi sadece bir ürün tedarikçisi olarak görmüyoruz. Biz, tam 33 yıldır dokunduğumuz hayatları ve geleceği iyileştirmek için çalışıyoruz."